שחיקת סחוס: עדויות מטופלים

חיים ללא כאב

עוד הצלחה בטיפול ארטריטיס

מ.ט. – בת 52, סייעת לרופא שיניים, רקדנית לשעבר , סובלת מארטריטיסשחיקת סחוס בברך השמאלית מלווה בנמק חמור.
בשלב הכי גרוע כבר לקחתי 14 משככי כאב ביום. לפני כשבע שנים החל הכאב וזה היה כל כך נורא שיכולתי בקושי לטפס במדרגות מלווה בכאב בלתי נסבל. היום אני יכולה אפילו לרקוד שוב, הדבר שהיה הכי חשוב לי בעולם, וכמובן לעלות במדרגות אחרי קניות בסופר עם שתי שקיות מלאות ללא כאב בכלל.

"בדיקת הרנטגן מראה בדיוק כמה נורא היה מצבי בברך, האורטופד הציע לבצע ניתוח להחלפת מפרק הברך. אתם יכולים לדמיין כמה נרעשת הייתי כאשר שמעתי את הדיאגנוזה ולכן סירבתי בכל תוקף לקבל אותה. פיזיותרפיה פעמיים בשבוע לא עזרה בכלל ועוד, עוד, עוד תרופות נוגדות כאב. עקב קרע בשריר ופיזיותרפיה
לא נכונה, המצב החמיר עד שלא יכולתי להחזיק את עצמי על הרגליים. רק כאשר טופלתי על ידי פיזיותרפיסט מומחה היה שיפור קל."

"דרך הסוכן ביטוח בריאות שלי ומאמר במגזין רפואי, נתקלתי לבסוף בטיפול בתהודה מגנטי גרעיני, אשר נראה לי מאוד מבטיח כשיטה עדינה ולא חודרנית לטיפול בארטרוזיס. לעומתי הרופא שטיפל בי היה סקפטי, הוא חשב שמסת הרקמה כבר פגומה מאוד וטיפול כזה כבר לא יוכל לעזור במצבי. ניסיתי בכל מקרה, את תשעה טיפולים בני שעה. בהתחלה לא הרגשתי כלום, מטופלים אחרים דיברו על עקצוצים או תחושת חמימות במפרק המטופל. לראשונה השיפור הורגש 6 שבועות לאחר הטיפול והמדהים הוא שזה הלך והשתפר. השיפור נראה לעין בצילומי הרנטגן, אשר שכנעו אפילו את האורטופד שלי. בנוסף, המשכתי את הפיזיותרפיה לשרירים שלי וגם זה תורם לשיפור. היום אני אפילו משתתפת בתכנית אימונים ביתית, לשמור על הכושר. לאחר כשנה חזרתי פעם נוספת לחמישה טיפולים בעצתו של האורתופד שלי , ואני מאושרת מההצלחה. כיום אני כבר לא חושבת על ההצעה הנוראה לנתח ואני יכולה לשוב לחיים עצמאיים כאישה עובדת נורמאלית וכמובן ללא כאב.

כאבי הברכיים נעלמו

הנדון: תודה

לכבוד: ד"ר יואב יוסלביץ

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לטיפול המסור וליחס החם לו זכיתי לקבל.
בעבר הייתי סובלת מכאבים איומים שהיו מונעים ממני לתפקד בחיי היומיום ולו בדברים מינימאליים ביותר.
לאחר טיפולים ממושכים מכל הסוגים וניסיונות להעלים את הכאב ולתפקד עלו בתוהו.
כאשר שמעתי על הטיפול "מדטק", הייתי מאוד סקפטית בעניין וחשבתי לעצמי כי הנה עוד טיפול שיכול להיכנס לרשימה הארוכה של הטיפולים הלא מוצלחים.
להפתעתי הרבה , לאחר הטיפול שקיבלתי ממך כבוד ד"ר יואב יוסלביץ, החזרת אותי לחיים ויכולת תפקד.
אני ממליצה בכל ליבי למי שסובל ולא מכאב הכי קטן בברכיים ושטיפול זה יכול לעזור לו , לא להסס לקבלת טיפול זה.

ב ב ר כ ה,
המטופלת המאושרת
פרלה אסור

טיפול ב MBST

ס.א. שחיקת סחוסים בעמוד השידרה ושחיקת סחוס בברך ימין וברך שמאל. .
"התחלתי את הטיפול בטכנולוגית MBST ב – 03/07/07, עם תשעה טיפולים בני שעה כל אחד בלבד" היא מדווחת. "ביום השני חשתי עלייה בכאב , אשר נמשך לכמה ימים ספורים. במהלך הטיפול הרגשתי שכאבי הגב שלי פחתו, למרות שבאותה תקופה חשתי תשישות, הגב שלי היה פחות נוקשה, הקימה מהמיטה הלכה ונהייתה פשוטה יותר עם הימים, וכך גם הכניסה והיציאה מהרכב. ביום השלישי חשתי עליה ברמת הכאב , אולם לאחר מכן בהחלט חשתי שהטיפול אכן עובד."
"בשבוע שלאחר הטיפול, הברך נהייתה חזקה יותר, ולא הרגשתי שום כאב לעלות ולרדת במדרגות נעשה קל יותר. בשבוע השלישי יכולתי לעלות ולרדת במדרגות מבלי להיעזר במעקה. זה היה פשוט פנטסטי , פעם הייתי צריכה ממש למשוך את עצמי במדרגות. אבל בשבוע הרביעי חשתי בכאב בברך, שונה לגמרי מהכאב המקורי. עכשיו אני מבינה שזה הצביע על כך שהברך, אכן, נרפאת. שחיקת הסחוסים הלכה ונעלמה ואני הרגשתי יותר טוב מיום ליום.. "

שלושה שבועות לאחר סיום הטיפול, הרגשתי שגם הגב שלי הולך ומתחזק. כך גם הרגיש מדריך הפילאטיס שלי. בעלי אמר שאני הרבה יותר שמחה ופחות תשושה! ואפילו הרגשתי יותר גבוהה. יכולתי כבר לנהוג! משהו שכבר שנה ממש לא יכולתי לעשות. כמובן שזה הקל עליי מאוד והרגשתי יותר חיובית לגבי כל דבר בחיים. הייתי הרבה יותר מאושרת וחדורת אנרגיות. כאב הוא דבר כ"כ מחליש רק כשהבעיה ( שחיקת סחוסים ) נעלמה הבנתי עד כמה. .

חודשיים לאחר הטיפול הייתי מסוגלת לנהוג במשך שעה שלימה, יכולתי לצאת מהמכונית ללא תחושת נוקשות וללכת בקלות. הכי חשוב שהכאב הורגש הרבה פחות ובעלי טען שאני הרבה פחות מעוצבנת ומוטרדת ממה שהייתי. כאב קבוע הוא דבר נוראי!"

כעת שלושה חודשים אינני מסתכלת יותר על מדרגות כאילו הן הר האוורסט , ואינני תלויה במעליות . אני מאוד מרוצה מהתוצאה!""

שימו סוף לסבל עכשיו, צרו קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות.