יש פתרון ל-OCD

הפתרון היחיד, הלא פולשני, ל-(Osteochondritis dissecans) OCD 

OCD מתבטאת בסדקים בסחוס שבבסיס מפרק הברך או כל מפרק אחר, הנגרמים על ידי מחסור באספקת דם לעצם, בדומה ל – AVN. חוסר בזרימת דם גורם לנמק בעצם עד שהיא נספגת על ידי הגוף, והתוצאה היא פיצול של סחוס ועצם במפרק הפגוע. התנועה החופשית של אלה בתוך חלל המפרק, גורמת לתחושה עזה של כאבי ברכיים או כאבי מפרקים אחרים.

מי הם הסובלים מ – OCD?

בבני האדם OCD הוא מחלה נדירה, המתרחשת רק בקרב 0.03% מהאוכלוסייה הכללית בכל שנה.  בדרך כלל OCD מופיע אצל מתבגרים העוסקים בפעילות פיזית באופן קבוע, וב- 75% מהמקרים מדובר במקרים של מפרק הברך.

הסימפטומים של OCD

OCD בדרך כלל גורם לכאב ונפיחות של המפרק הפגוע, יש הטוענים לתחושה שהמפרק נתפס או ננעל בזמן תנועה.  המחלה ניתנת לאבחון באמצעות בדיקות של תהודה מגנטית (MRI) או על ידי ארתרוסקופיה של המפרק.

נפתרים מה – OCD  באמצעות MBST!

הטיפול ב- MBST נמצא יעיל ביותר בטיפול ב- OCD  בקרב מתבגרים, זאת הודות ליכולת של טכנולוגית MBST לשפעל את פעולת תאי העצם והסחוס של מפרק הברך, ואצל מתבגרים רמת חילוף החומרים שבתאי הסחוס ובעצם גבוהה במיוחד, דבר שמעצים את יעילות הטיפול ב-OCD. מדובר בתשעה טיפולים יומיומיים רצופים, תחת קשת ה- MRT שמכוונת למרכז המפרק הפגוע. הטיפול ב- OCD  בטכנולוגית MBST  מתבצע באמצעות כרטיס טיפול מיוחד שמפעיל תהודה מגנטית בתדר ספציפי של תאי עצם וסחוס. לאחר הטיפול ב-OCD  יתבצע טיפול נוסף שייתן מענה לבעיית שחיקת סחוס שהתפתחה כתוצאה מהפגיעה שנגרמה על ידי ה- OCD.

דוגמא לטיפול ב – OCD באמצעות טכנולוגית MBST:

המקרה שלהלן מתאר נער בן 15 , שסבל מ –OCD  וטופל בטכנולוגית MBST באחת במרפאת מדטק במינכן, גרמניה:
לפני הטיפול בטכנולוגית MBST: ינואר 2002 , ניתן לראות בבירור את הנזק שהתרחש במפרק כתוצאה מה – OCD.
לאחר הטיפול בטכנולוגית MBST: מאי 2002, ארבעה חודשים בלבד לאחר הטיפול ב – MBST, המפרק השתקם לחלוטין. אין שום עדות ל – OCD במפרק!

למה להמשיך לסבול כשיש פתרון מוכח ל – OCD ?

ניתן לשלוח צילומי רנטגן, או מסמך רפואי אחר המעיד על OCD , לבדיקת התאמה ראשונית לטיפול ואבחון שחיקת סחוס ו – OCD ללא התחייבות.