פציעות ספורט

פציעות ספורט, הפתרון הוא MBST

MBST. טכנולוגיה מהפכנית ששינתה לחלוטין את דרך הטיפול בפציעות ספורט, את שיעורי הצלחת הטיפול וקיצרה משמעותית את משך ההחלמה מפציעת ספורט

פציעות ספורט כתוצאה משחיקת סחוס
חלק מהגורמים הרבים לבעיית שחיקת סחוס (אוסטאוארטריטיס) נובע כתוצאה של פעילות גופנית לקויה שגורמת לפציעות ספורט. כתוצאה מהתרחשותן של פציעות ספורט נגרם עיוות במפרק שגורם לפגיעה בפעילות תאי הסחוס, עד שבטווח הארוך מופיעה שחיקת סחוס. בדרך כלל בעיה זו מופיעה בגיל צעיר בקרב ספורטאים, רקדנים וכל קבוצה באוכלוסיה

הגורמים של פציעות ספורט
פציעות ספורט יכולות להיגרם מכל פעילות גופנית. רוב פציעות הספורט נגרמות משימוש יתר של אחד המפרקים לאורך זמן, מתאונות ושיטות פעילות ואימון לקויות, כגון: מכשור שאינו מתאים למתאמן או חוסר בחימום ותרגילי מתיחה טרם התחלת הפעילות הגופנית.

הסימנים של פציעות ספורט
כאבים עזים במפרק בעיקר בזמן הפעילות ואף במנוחה, נפיחות, פגיעה בטווחי התנועה,עיוות נראה לעין במפרק הפגוע.

טיפול בפציעות ספורט
הטיפולים העיקריים המוצעים כיום בנושא פציעות ספורט מתרכזים בעיקר בפיזיותרפיה ולבסוף ניתוחים להחלפת מפרק. לכן, מומלץ לפנות לפתרון שמציעה טכנולוגית MBST. הטיפול פותר את הבעיה שנגרמה כתוצאה מפציעת הספורט, ומחזיר לתאי הסחוס את היכולת לשוב לפעילותם הנורמאלית ולייצר סיבי קולגן. כתוצאה חש המטופל הקלה בכאבים, שיפור בטווחי התנועה ואף שיקום של המפרק הפגוע.

צור קשר עכשיו, למה לסבול מפציעות ספורט?

השב לגופך את השמחה שבפעילות הגופנית! להערכת מצב שחיקת סחוס (אוסטאוארטריטיס) כתוצאה מפציעות ספורט, ניתן לשלוח צילומי-רנטגן, חינם וללא התחייבות!