יש פתרון לכאבי גב תחתון

כאבי גב תחתון, פתרון אמיתי לסובלים!

MBST הטכנולוגיה המהפכנית לטיפול בארטריטיס – שחיקת סחוס, מסייעת גם במקרים של כאבי גב תחתון ושינויים ניווניים בעמוד השדרה. מטפלת לראשונה בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום.
מאפשרת שיפור משמעותי במצבו של המטופל לטווח ארוך על ידי חידוש פעילות תאי הסחוס.

הצלחת הטיפול בנושא כאבי גב תחתון

בשורה משמחת לסובלים מ שינויים ניווניים ובעיות כאבי גב תחתון, לראשונה בישראל,  טיפול מהפכני המאפשר את חידוש פעילות תאי הסחוס לשיפור יכולת התנועה של עמוד השדרה ולהקלה משמעותית בבעיות כאבי גב תחתון. ההצלחה נמדדת על ידי שיקום הסחוס הפגוע, חזרת המפרק לתפקוד נורמאלי וללא כאבי גב. זאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולשיטת המיון הקפדנית של המטופלים ואי קבלתם שלא לצורך. מטופלים ברחבי העולם קיבלו את חייהם חזרה.

טכנולוגית MBST

הטיפול המהפכני מיושם באמצעות טכנולוגיית MBST הרשומה כפטנט עולמי, שפותח בגרמניה על ידי חברת מדטק ומיושמת משנת 1999 בקרב מאות אלפי מטופלים, במאות מרכזים רפואיים באירופה. MBST הטכנולוגיה מבוססת על תהודה מגנטית (בדומה ל- MRI), המעבירה אנרגיה אל תוך תאי הסחוס הפגועים ומסייעת בחידוש פעילותם. כך חל שיפור משמעותי בשחיקת הסחוס ובהופעת שינויים ניוונים לאורך עמוד השדרה.

מחקרים ודוגמאות

מחקרים רפואיים הוכיחו את נחיצות הטיפול בבעיות כאבי גב תחתון. להלן אחת מהעדויות להצלחת הטיפול בבעיות כאבי גב:
א.ב, מטופלת, בת 73. סבלה במשך שנים רבות מבעיות כאבי גב לאורך עמוד השדרה כולו, המטופלת הייתה מוגבלת לחלוטין ודיווחה על קושי להירדם עקב כאבי גב בלתי פוסקים. בבדיקת במעקב הראשונה, כ- 6 שבועות לאחר סיום הטיפול דיווחה המטופלת כי איננה חשה עוד את אותם כאבי גב. במדידת טווחי התנועה נמצאה תנועתיות טובה יותר. "כעת אני יכולה לשבת ליד מכונת התפירה, וכשחזרתי לאורתופד שלי בקופת החולים הוא היה המום מכך שנראתה התיישרות של החוליות בצילומי הרנטגן".

בדיקת התאמה לטיפול בבעיות כאבי גב ואבחון שינויים ניווניים בעמוד השדרה

בבדיקה האבחון, שנערכת ע"י ד"ר יואב יוסלביץ, נקבעת ההתאמה לטיפול על פי דרגת החומרה של השינויים הניוונים , תנאי זה הכרחי לקבלת הטיפול.
טיפול בטכנולוגיית MBST גורם לתאי הסחוס הקיימים שתפקודם מתחת לנורמה לחזור לפעילות, הבעיה היא שבתהליך שחיקת סחוס – ארטריטיס הלחץ המכאני הורס את תאי הסחוס. כשהשחיקה היא מוחלטת, סיכויי הצלחת הטיפול נמוכים ואיננו מטפלים במקרים אלו. לכן אלמנט הזמן קריטי לקבלת הטיפול.

בכדי לעצור את השחיקה עכשיו, יש ליצור קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת, על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות.