יש פתרון לכאבי ברכיים

בעיות ברכיים | כאבי ברכיים

שיעורי הצלחת הטיפולים בנושא כאבי ברכיים

מדטק מטפלת בכל הסוגים של בעיות ברכיים הנובעות מארטריטיס, שחיקת סחוס, בשיעורי הצלחה של מעל 80%. הצלחה נמדדת על ידי הפחתה משמעותית של כאבי ברכיים, שיקום הסחוס הפגוע, ושיפור מובהק בטווחי התנועה ובתפקוד מפרק הברך.

טכנולוגית MBST

הטיפול המהפכני בארטריטיס, שחיקת סחוס, מיושם באמצעות הפטנט העולמי, טכנולוגיית MBST , שפותח בגרמניה על ידי חברת מדטק. הטכנולוגיה מיושמת משנת 1999 בקרב מאות אלפי מטופלים בעולם במאות מרכזים רפואיים באירופה.

מחקרים ודוגמאות

מחקרים רפואיים הוכיחו את נחיצות הטיפול לבעיות של כאבי ברכיים והצלחתו. אחת ממאות הדוגמאות להצלחת הטיפול בבעיות כאבי ברכיים במדטק: מטופלת, אישה כבת 80 שסבלה מבעיית שחיקת סחוס בברך.  לפני הטיפול במפרק הברך: שחיקת סחוס בדרגה מתקדמת בשתי הברכיים, ושחיקה מוחלטת בחלק החיצוני של מפרק ברך ימין, בנוסף המטופלת דיווחה על כאבי ברכיים קשים ומגבלות מרובות בטווחי התנועה. שניים עשר שבועות לאחר הטיפול במפרק הברך:  ניתן לראות שיפור בדרגת שחיקת הסחוס: במפרק ימין נראה שיפור ממשי בעובי המרווח בין עצמות המפרק בהשוואה לפני הטיפול. כמו כן נמדד שיפור בטווחי התנועה, ומטופלת לא התלוננה עוד על כאבי ברכיים.

בדיקת התאמה לטיפול ואבחון שחיקת סחוס
בבדיקה ההתאמה, שנערכת ע"י ד"ר יוסלביץ, נקבע האם הבעיה הרפואית היא שחיקת סחוס– ארטריטיס ומהי דרגת השחיקה, תנאי זה הכרחי לקבלת הטיפול.
טיפול בטכנולוגיית MBST גורם לתאי הסחוס הקיימים שתפקודם מתחת לנורמה לחזור לפעילות, הבעיה היא שבתהליך שחיקת סחוס הלחץ המכאני הורס את תאי הסחוס. כשהשחיקה היא מוחלטת, סיכויי הצלחת הטיפול נמוכים ואיננו מטפלים במקרים אלו. לכן אלמנט הזמן קריטי לקבלת הטיפול.

למה להמשיך לסבול כשיש פתרון?  צור קשר עכשיו

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות.