יש פתרון לכאבים בכפות הידיים והאצבעות

כאבים בכפות הידיים | כאבים באצבעות

כאבים בכפות הידיים כמו גם כאבים באצבעות, נובעים ממגוון גורמים, אך הגורם השכיח הנו כאב הנגרם כתוצאה מדלקות פרקים (ארטריטיס). דלקת פרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס) נפוצה למדי בקרב האוכלוסיה המבוגרת (65 ומעלה), כאשר הכאבים בכפות הידיים הם בעיקר במפרק שבבסיס האגודל. אוסטאוארטריטיס של כפות הידיים והאצבעות נחשבת למחלה תורשתית.

  • כאבים בכפות הידיים ובאצבעות במזג-אויר קר ולח ובשינויים במזג האויר

  • כאבים בכפות הידיים לאחר תנועה ומאמץ

  • מוגבלות בתנועה

  • נפיחות

  • נוקשות ואף עיוות של האצבעות

למד-טק הפתרון לסובלים מכאבים הנובעים האוסטאוארטריטיס של כפות הידיים והאצבעות!

באמצעות טכנולוגיית MBST, במחקר שבוצע על חולים בדלקת פרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס) של כפות הידיים והאצבעות (מחלה שהוכחה קלינית ורדיולוגית), הוכחה יעילות הטיפול בתהודה מגנטית בשיפור תיפקוד כף-היד והאצבעות והפחתת תחושת הכאבים בכפות הידיים ובאצבעות. שיפור בתפקוד הפונקציונאלי כולל יכולת מחודשת בניהול פונקציות בסיסיות כאחיזה, רחצה, שימוש במפתח, רכיסת רוכסנים, סגירת כפתורים, הוצאת כסף קטן מארנק, פתיחת פחיות בעזרת פתחן וכו', יכולות אשר אבדו כתוצאה מכאבים במפרקי כף היד והגבלת התנועה. כמו-כן, נרשמו שינויים בנפח הסחוס ובצפיפות הסחוס התוך מפרקי.

השוואת צילומים של מטופלת שסבלה כאבים בכפות הידיים

ש.ד, בת 73, סבלה מכאבי ידיים עזים, וקושי בהנעת הידיים וטווחי תנועה נמוכים

לפני טיפול
ניתן להבחין בשחיקת סחוס כמעט מוחלטת בשורש מפרק כף היד

אחרי טיפול
ניתן לראות שיפור משמעותי בשורש מפרק כף היד. באופן טבעי, מדווחת המטופלת על הקלה משמעותית בכאב ונמדד גידול משמעותי בטווחי התנועה.

המלץ על MBST למטופליך!

הטיפולים המוצעים כיום מקלים רק על הסימפטומים לזמן קצר ובכל מקרה אינם תורמים לעצירת הידרדרות המחלה, לבסוף נזקק הפציינט לניתוח להחלפת מפרק, אשר עלותו הישירה, והעקיפה של אשפוז, סיעוד ושיקום גבוהות מאוד.
רק טיפול MBST גורם לחידוש פעילות תאי הסחוס פותר את הבעיה הטורדנית מיסודה המטופל מקבל את חייו בחזרה, ולזמן ממושך!

בכדי לעצור את השחיקה עכשיו, יש ליצור קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת, על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות.