ארטריטיס, כבר לא צריך לסבול!

מטפלת לראשונה בשורש הבעיה, ארטריטיס, ולא רק בסימפטום. עם הצלחה של מעל 80% מאפשרת שיפור משמעותי במצבו של המטופל לטווח ארוך על ידי חידוש פעילות תאי הסחוס. ארטריטיס (שחיקת סחוס- אותו הדבר) מטופלת באמצעות טכנולוגית MBST החל משנת 1999 בקרב מאות אלפי מטופלים במאות מרכזים רפואיים באירופה.
אחוזי ההצלחה במרפאה הם מעל 80% בקרב מטופלי ארטריטיס. ההצלחה נמדדת על ידי שיחזור פעילות תאי הסחוס, חזרת המפרק לתפקוד תקין והפחתה משמעותית בכאב. זאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולשיטת המיון הקפדנית של המטופלים ואי קבלתם שלא לצורך. המיון מתבצע על ידי המנהל הרפואי, ד"ר יואב יוסלביץ, רופא אורתופד בקופות החולים וחבר בצוות לנתוחי מפרקים בראשותו של ד"ר חורב יחונן.

הטכנולוגיה מבוססת על תהודה מגנטית (בדומה ל- MRI), המעבירה אנרגיה אל תוך תאי הסחוס הפגועים, מסייעת בחידוש פעילותם עד ליצירת רקמת סחוס חדשה. כך, לא רק נמנעת ארטריטיס והידרדרות נוספת במצב המפרק, אלא מתאפשר שיפור בעובי הסחוס ופיתרון סופי לבעיית ארטריטיס. הטיפול אינו מלווה בכאבים או תופעות לוואי. הוא מורכב מתשעה מפגשים עוקבים, בני שעה, בהם מתבצע השימוש במכשיר ה- MRT . מעקב והערכת מצבו של המטופל מתבצעים כל שלושה חודשים למשך שנה.

בדיקת התאמה לטיפול ואבחון שחיקת סחוס – ארטריטיס בבדיקה ההתאמה, שנערכת ע"י ד"ר יוסלביץ, נקבע האם הבעיה הרפואית היא ארטריטיס ומהי דרגת השחיקה, תנאי זה הכרחי לקבלת הטיפול. טיפול בטכנולוגיית MBST גורם לתאי הסחוס הקיימים שתפקודם מתחת לנורמה לחזור לפעילות, הבעיה היא שבתהליך ארטריטיס (שחיקת סחוס) הלחץ המכאני הורס את תאי הסחוס. כשהשחיקה היא מוחלטת, סיכויי הצלחת הטיפול נמוכים ואיננו מטפלים במקרים אלו. לכן אלמנט הזמן קריטי לקבלת הטיפול.

צור קשר עכשיו,למה להמשיך לסבול כשיש פתרון מוכח לארטריטיס?

ניתן לשלוח צילומי רנטגן לבדיקת התאמה ראשונית ואבחון ארטריטיס (שחיקת סחוס) ללא התחייבות.