אוסטאוארטריטיס: עדויות מטופלים

אין תלונות

נעלם הקושי בירידה במדרגות

ה.ש. בן 78, פנסיונר
טיפול תהודה מגנטי משתיק את התלונות על כאבי ירך אפילו בקרב פנסיונרים כמוני!!

במשך שנים, סבל ה.ש. מארטריטיס , שחיקת סחוסים, בשני מפרקי הירך:
"לפניי הטיפול יכולתי ללכת רק למרחק קצר עד שהכאב המחריד התייצב. יכולתי ללכת קילומטר מלווה בכאבים עצומים, וללכת לקניות ברגל במצבי לא היה אפשרי יותר. לגרוב גרביים , לצאת ולהכנס לרכב עוד התאפשר ועדיין יכולתי להתכופף ללא בעיות. לדוגמא, להרים משהו מהרצפה ולעלות במדרגות ללא בעיה אבל לרדת מהם היה טיפה יותר קשה.

אף אחד מהטיפולים הקודמים , אשר הומלצו בפני על ידי רופאיי, לא נתנו לי פתרון כל כך מהיר ואפקטיבי לטווח ארוך כמו הטיפול ב- מדטק
מיד לאחר 9 שעות הטיפול לא היו לי עוד תלונות, יכולתי ללכת קילומטר ללא בעיות וכאב. הייתי מופתע שחשתי כזה שיפור משמעותי ומיידי. הרופא שטיפל בי אמר שניתן להרגיש תוצאות רק לאחר 6 שבועות,ואכן עדיין חשתי קושי לרדת במדרגות . רק לאחר 12 שבועות הקושי בירידת המדרגות נעלם והמאמץ ממש בלתי מורגש.

ניצלתי מניתוח החלפת מפרק

ה.א. בן 64, קבלן בניין, עצמאי
תהודה מגנטית הצילה את הברך שלי מניתוח
המטופל סבל מארטריטיס, שחיקת סחוס בברך השמאלית.
"זה נראה כמעט כמו מכשיר ה- MRI, אבל הרבה יותר קטן , המכוון למרכז המפרק הכואב. אתה לא מרגיש דבר כאשר אתה מניח את הרגל למשך שעה. כבר לאחר טיפול בן שעה ב MBST הרגשתי סימנים ראשונים של הקלה בכאבי הברך. היום אני יכול לומר שהטיפול בהחלט מחק את הצורך בניתוח הברך ואני לגמרי חופשי מתלונות וסבל.
"ב- 2002 עקב יום לחוץ במיוחד בעבודה ועמידה ממושכת סבלתי מכאבים עצומים בברך השמאלית, אשר פשוט לא רצו להיעלם. פעם ראשונה שהבחנתי בכאב היה לפני 10 שנים , אבל הפעם בקושי הצלחתי לעמוד, להרים את הברך, ללכת מרחקים או לרדת במדרגות. האורטופד נתן את ההבחנה: שחיקת סחוס בברך בשלב מתקדם, הוא החל להכין אותי בעדינות לאפשרות שאני עלול לעבור ניתוח רציני ומפרק הברך שלי יוחלף, ואכן נקבע לי לינואר 2003. הניתוח נראה אז כסיפור גמור וכבר תרמתי דם. אפילו קיבלתי דיאגנוזה נוספת המאשרת את הצורך בניתוח מרופאים נוספים, אשר מיהרתי להיוועץ בהם.
אחרי טירטורים רבים שמעתי ממכרים שישנו טיפול חדש באמצעות רזוננס מגנטי גרעיני והחלטתי שלפני שאני פונה לניתוח אתן לזה צ'אנס , מאז אני פתוח לרעיונות חדשים. כבר בטיפול הראשון הרגשתי שיפור, אשר התגבר במשך 6 השבועות שלאחר מכן. מאז הכאבים פחתו, חזרתי לרכב על אופניים באופן קבוע, ולא הלכתי לניתוח, בידיעה שאז זה היה רק עניין של זמן".
כעובד עצמאי אני ממש לא יכול להפסיק לעבוד לזמן ממושך כתוצאה מהניתוח וזמן ההתאוששות, מה שלא היווה בעיה עם MBST.
אני יכול רק לומר שאני חי חיים חיים נורמליים ומלאים ללא מגבלות ודאגות לגבי הניידות שלי.

לא רק ללכת

הנדון: תודה

מטופלת שסבלה מבעיות ברכיים, כאבי ברכיים, שנבעו מ – שחיקת סחוס

שימו סוף לסבל עכשיו, צרו קשר עם מרפאת מדטק!

הטיפול מחליף את הצורך בניתוחי החלפות מפרקים רק אם נשארו תאי סחוס בכמות מספקת , על כן מוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות.