יש פתרון לאוסטאוארטריטיס

MRI טיפולי לשחזור פעילות תאי סחוס לסובלים מבעיית אוסטאוארטריטיס

הטיפול משפעל את תאי הסחוס הקיימים ונוצרים סיבי קולגן הממלאים את החלל המפרקי, כפי שניתן לראות בהשוואות בין צילומי הרנטגן של רבים ממטופלינו לפני ואחרי הטיפול במטופל שסבל מאוסטאוארטריטיס.

  • טיפול בשורש בעית אוסטאוארטריטיס ולא רק בסימפטום
  • 9 טיפולים במכשיר MRT וחוזרים לתפקד
  • לא פולשני, ללא כאב וללא תופעות לוואי
  • מוכר על ידי חברות הביטוח כטיפול באוסטאוארטריטיס המחליף ניתוח
  • בדיקות מעקב על ידי אורתופד בכיר
  • מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם
  • במדטק מטפלים בכל סוגי המפרקים: בירכיים, גב, צוואר, קרסול,ידיים, ברך ועוד

על טכנולוגית MBST והטיפול באוסטאוארטריטיס

מדטק מטפלת לראשונה בשורש הבעיה, אוסטאוארטריטיס, ולא רק בסימפטום. עם הצלחה של מעל 80%. מאפשרת שיפור משמעותי במצבו של המטופל לטווח ארוך על ידי חידוש פעילות תאי הסחוס.

הטיפול המהפכני מיושם באמצעות טכנולוגיית MBST הרשומה כפטנט עולמי, שפותח בגרמניה על ידי חברת מדטק ומיושמת מ 1999 במאות מרכזים רפואיים באירופה בקרב מאות אלפי מטופלים שסבלו מבעיית אוסטאוארטריטיס  (שחיקת סחוס) .

אחוזי ההצלחה  במרפאה הם מעל 80%. ההצלחה נמדדת על ידי השוואת צילומי רנטגן, חזרת המפרק לתיפקוד נורמאלי והפחתה משמעותית בכאב. זאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולשיטת המיון הקפדנית של המטופלים ואי קבלתם שלא לצורך. המיון מתבצע על ידי הרופאים דר' שמוליק יצחק , ד"ר יואב יוסלביץ, רופא אורתופד בקופות החולים וחבר בצוות לנתוחי מפרקים בראשותו של ד"ר חורב יחונן.

הטיפול באוסטאוארטריטיס

הטכנולוגיה מבוססת על תהודה מגנטית (בדומה ל- MRI), המעבירה אנרגיה אל תוך תאי הסחוס הפגועים, מסייעת בחידוש פעילותם עד ליצירת רקמת סחוס חדשה. כך, לא רק נמנע אוסטאוארטריטיס – שחיקת סחוס והידרדרות נוספת במצב המפרק, אלא מתאפשר פיתרון אמיתי למפרק.
הטיפול אינו מלווה בכאבים או תופעות לוואי. הוא מורכב מתשעה מפגשים עוקבים, בני שעה, בהם מתבצע השימוש במכשיר ה- MRT . מעקב והערכת מצבו של המטופל מתבצעים כל שלושה חודשים למשך שנה.

סיפור הצלחה: לפני ואחרי

לפני טיפול ב- MBST

ניתן לראות שחיקת סחוס- אוסטאוארטריטיס מסיבית בחלק הפנימי במפרק ברך ימין. בנוסף, המטופל התלונן על כאבי ברכיים קשים ועל מגבלות בטווחי התנועה.

6 חודשים לאחר טיפול ב- MBST

ניתן לראות שהסחוס שוקם. המטופל מדווח על הקלה בכאבי הברכיים.

עדויות מטופלים

ה.א. בן 64, קבלן בניין, עצמאי, תהודה מגנטית הצילה את הברך שלי מניתוח. המטופל סבל מארטריטיס, שחיקת סחוס בברך השמאלית.  אני יכול לומר שהטיפול בהחלט מחק את הצורך בניתוח הברך ואני לגמרי חופשי מתלונות וסבל. ב-2002 עקב יום לחוץ במיוחד בעבודה ועמידה ממושכת סבלתי מכאבים עצומים בברך השמאלית, אשר פשוט לא רצו להיעלם. פעם ראשונה שהבחנתי בכאב היה לפני 10 שנים , אבל הפעם בקושי הצלחתי לעמוד, להרים את הברך, ללכת מרחקים או לרדת במדרגות. האורטופד נתן את ההבחנה: שחיקת סחוס בברך בשלב מתקדם, הוא החל להכין אותי בעדינות לאפשרות שאני עלול לעבור ניתוח רציני ומפרק הברך שלי יוחלף. הניתוח נראה אז כסיפור גמור וכבר תרמתי דם. אפילו קיבלתי דיאגנוזה נוספת המאשרת את הצורך בניתוח מרופאים נוספים, אשר מיהרתי להיוועץ בהם. אחרי טירטורים רבים שמעתי ממכרים שישנו טיפול חדש באמצעות רזוננס מגנטי גרעיני והחלטתי שלפני שאני פונה לניתוח אתן לזה צ'אנס, מאז אני פתוח לרעיונות חדשים. כבר בטיפול הראשון הרגשתי שיפור, אשר התגבר במשך 6 השבועות שלאחר מכן. מאז הכאבים פחתו, חזרתי לרכב על אופניים באופן קבוע, ולא הלכתי לניתוח, בידיעה שאז זה היה רק עניין של זמן. כעובד עצמאי אני ממש לא יכול להפסיק לעבוד לזמן ממושך כתוצאה מהניתוח וזמן ההתאוששות, מה שלא היווה בעיה עם MBST. אני יכול רק לומר שאני חי חיים חיים נורמליים ומלאים ללא מגבלות ודאגות לגבי הניידות שלי.

ה.ש. בן 78, פנסיונר, טיפול תהודה מגנטי משתיק את התלונות על כאבי ירך אפילו בקרב פנסיונרים כמוני! במשך שנים, סבל ה.ש. מארטריטיס, שחיקת סחוסים, בשני מפרקי הירך: לפניי הטיפול יכולתי ללכת רק למרחק קצר עד שהכאב המחריד התייצב.
יכולתי ללכת קילומטר מלווה בכאבים עצומים, וללכת לקניות ברגל במצבי לא היה אפשרי יותר. לגרוב גרביים, לצאת ולהכנס לרכב עוד התאפשר ועדיין יכולתי להתכופף ללא בעיות.
לדוגמא, להרים משהו מהרצפה ולעלות במדרגות ללא בעיה אבל לרדת מהם היה טיפה יותר קשה. אף אחד מהטיפולים הקודמים, אשר הומלצו בפני על ידי רופאיי, לא נתנו לי פתרון כל כך מהיר ואפקטיבי לטווח ארוך כמו הטיפול במדטק מיד לאחר 9 שעות הטיפול לא היו לי עוד תלונות, יכולתי ללכת קילומטר ללא בעיות וכאב.
הייתי מופתע שחשתי כזה שיפור משמעותי ומיידי. הרופא שטיפל בי אמר שניתן להרגיש תוצאות רק לאחר 6 שבועות,ואכן עדיין חשתי קושי לרדת במדרגות. רק לאחר 12 שבועות הקושי בירידת המדרגות נעלם והמאמץ ממש בלתי מורגש.

עוד על הטיפול באוסטאוארטריטיס

בבדיקה ההתאמה, שנערכת ע"י הרופאים דר' שמוליק יצחק, ד"ר יוסלביץ, נקבע האם הבעיה הרפואית היא אוסטאוארטריטיס ומהי דרגת השחיקה, תנאי זה הכרחי לקבלת הטיפול.
טיפול בטכנולוגיית MBST גורם לתאי הסחוס הקיימים שתפקודם מתחת לנורמה לחזור לפעילות, הבעיה היא שבתהליך אוסטאוארטריטיס הלחץ המכאני הורס את תאי הסחוס.
כשהשחיקה היא מוחלטת, סיכויי הצלחת הטיפול נמוכים ואיננו מטפלים במקרים אלו. לכן אלמנט הזמן קריטי לקבלת הטיפול.

תוכנית "בריאות 10" של ערוץ 10

כתבה בנושא אוסטאוארטריטיס, הגורמים ודרכי הטיפול. כיצד פועלת טכנולוגיית MBST וכיצד היא מסייעת בנושא של אוסטאוארטריטיס.

צור קשר עכשיו, למה להמשיך לסבול כשיש פתרון מוכח לארטריטיס?

ניתן לשלוח צילומי רנטגנן לבדיקת התאמה ראשונית ואבחון אוסטאוארטריטיס ללא התחייבות.