מה הבעיה הרפואית שלך?

הטיפול ב – MBST  יחזיר לך את היכולת לנוע, לפעול. אנחנו יודעים עד כמה קשה לך אפילו בפעולות הקטנות. כאן ניתן לקבל  את כל המידע אודות הטיפול

טכנולוגית  MBST מעבירה אנרגיה לתאי הסחוס הפגועים ומסייעת בחידוש פעילותם. כתוצאה, נוצרים מחדש סיבי קולגן, המהווים את תשתית הסחוס המפרקי. כך, מתאפשר שיפור משמעותי במצב המפרק ונמנע צורך בהליך ניתוחי.

קרא עוד- שחיקת סחוס

הטכנולוגיה במדטק מאפשרת שיפור משמעותי במצב המפרק לטווח ארוך על ידי יצירת תהודה מגנטית בתדר על פיו פועלים תאי הסחוס. המשמעות היא:  חזרה לפעילות נורמלית, הפחת הכאב ומניעת ניתוחים להחלפת מפרקים.

קרא עוד- אוסטאוארטריטיס

תהליך של חוסר אספקת דם לעצם, בסוף התהליך העצם עוברת נמק ומתמוטטת.

הטיפול ב – MBST מחדש את אספקת הדם לעצם ומעלים את ה- AVN.

לפרטים נוספים- לחצו.

קרא עוד- AVN

מהו קולגן ?    

 

קולגן (Collagen) הוא החלבון השכיח ביותר בגופם של בעלי חיים רבים, ובהם האדם - 30% ממשקלו היבש של גוף האדם. זהו חלבון מבני המהווה את המרכיב העיקרי של הסיבים הלבנים ברקמות החיבור - גידים, רצועות, עור, עצמות וסחוס.


מהם תפקידיו של הקולגן במפרק ?
הקולגן אינו גמיש, אולם בעל חוזק מתיחה רב, וזו הסיבה שהוא משולב בדרך כלל עם חלבון סיבי נוסף - אלסטין - המעניק גמישות. אחוז הקולגן מול האלסטין ברקמות שונות משתנה על פי תפקוד הרקמה. רקמות שנועדו לתת חוזק מכני, כמו גידים, יכילו כמות רבה של קולגן ומעט אלסטין.
ישנם 12 סוגים שונים של קולגן, כאשר קולגן מסוג 2 אופייני לסחוסים.

מה לטכנולוגיית MBST ולקולגן?
גרעין אטום המימן ברקמת האדם מתנהגים כמו מגנטים זעירים, אשר מסתובבים סביב הציר הקוטבי שלהם. המיקומים של צירי הסיבוב האלה במרחב בדרך כלל רנדומאליים(אקראיים), כך שמולקולות המכילות מימן לא מציגות תכונות מגנטיות חיצוניות. מכל מקום, כאשר מולקולות כאלה (למשל רקמות סחוס בגוף האדם) נתונות לשדה מגנטי אחיד (סטטי), צירי הסיבוב של גרעין המימן (פרוטונים) מסתדרים בהתאמה לשדה המגנטי ומתקדמים על פי תדר, הנקרא Larmor frequency. תדר זה תלוי בעצמת השדה המגנטי החיצוני. אם אטום המימן נתון לשדה אלקטרומגנטי המטלטל ב"תדר לרמור" , השדה יכול לעביר אנרגיה לפרוטון על ידי הפיכת כיוון הסיבוב. כאשר השדה נכבה, סיבוב הפרוטון שב לכיוונו המקורי ומעביר את האנרגיה הדרושה לרקמות סביבו.


כאשר מפעילים ומכבים את השדה האלקטרומגנטי שוב ושוב, אנרגיה מועברת מהמתקן הטיפולי לרקמה. בתאים מייצרי רקמת סחוס (כונדרוציטים -chondrocytes) , מועברת אינפורמציה המחקה פעילות סינטטית מחודשת לתאים המנוונים , ומכאן ההתחדשות של תאים פגועים. 
בעקבות התחדשות התאים,הם חוזרים לפעילותם הנורמלית והם מייצרים סיבי קולגן, שכאמור מהווה את המרכיב העיקרי של הסחוס המפרקי.

 

 

 

 

מה כואב לך?

עדיין ללא הבחנה רפואית מדוייקת? רוצה לקבל מידע על מה שכואב?

לקבלת מידע אודות הטיפול בבעייתך הייחודית, יש לבחור בקטגוריה המתאימה.

 

מטופלים משתפים

מטופלים המשתפים מניסיונם האישי על ההתמודדות עם המחלה על הטיפול שקיבלו במדטק. על התהליך השיקומי ומה מצבם היום.

 • חיים ללא כאב

   . לפני כשבע שנים החל הכאב וזה היה כל כך נורא שיכולתי בקושי לטפס במדרגות מלווה בכאב בלתי נסבל. היום אני יכולה אפילו לרקוד שוב ואני  מאושרת מההצלחה

  קרא עוד
 • אין תלונות

  במשך שנים, סבל ה.ש. מארטריטיס , שחיקת סחוסים, בשני מפרקי הירך: מיד לאחר 9 שעות הטיפול לא היו לי עוד תלונות, יכולתי ללכת קילומטר ללא בעיות וכאב. הייתי מופתע שחשתי כזה שיפור משמעותי ומיידי.

  קרא עוד
 • ניצלתי מניתוח החלפת מפרק

  ה.א. בן 64, קבלן בניין, עצמאי, המטופל סבל מארטריטיס, שחיקת סחוס בברך השמאלית: תהודה מגנטית הצילה את הברך שלי מניתוח

  קרא עוד

טפל עכשיו , צור קשר עם מרפאת מדטק

הטיפול מחליף את הצורך בניתוח ומוכר כטיפול מחליף ניתוח על ידי חברות הביטוח הפרטיות. . צור קשר עכשיו לאבחון ראשוני
מדטק טכנולוגיה רפואית בע"מ
 49261 שפיגל 3 פתח תקווה
טלפון: 03-9043434
פקס: 077-2006273
מייל medtecpt@gmail.com

morelead homepage